سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش عرضه مرغ در بازار
داخلی
مُبصری بیان کرد: در حال حاضر بازار مرغ  ثبات دارد و مشکل جوجه یک روزه با تمهیداتی که در نظر گرفتند حل‌شده است و عرضه به بازار نیز بعد از کاهش دمای که صورت گرفته بود بیشتر شده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از میزان رضا مبصری در خصوص وضعیت عرضه مرغ به بازار گفت: در حال حاضر افزایش عرضه مرغ صورت گرفته است و با تمهیداتی که در نظر گرفته‌اند قیمت نیز متعادل‌تر خواهد شد.

وی در خصوص اینکه آیا در بازار کمبودی در اجزا و قطعات مرغ وجود دارد، اظهار کرد: زمانی که مرغ به سمت عرضه کامل، که موردتقاضا بازار است برود بنابراین عرضه قطعه‌بندی کمتر خواهد شد.

مُبصری بیان کرد: در حال حاضر بازار مرغ  ثبات دارد و مشکل جوجه یک روزه با تمهیداتی که در نظر گرفتند حل‌شده است و عرضه به بازار نیز بعد از کاهش دمای که صورت گرفته بود بیشتر شده است، زیرا باوجود دمای بالا مرغداران نمی‌توانستند وزن مرغ را به‌اندازه کافی زیاد کنند همچنین بحران قطع برق نیز برطرف شده است.
 
وی در خصوص وضعیت عرضه نهاده برای تولیدکنندگان مرغ، گفت: نهاده با تأخیر به‌دست مرغداران می‌رسد، ولی تمامی نهاده ها در سامانه بازار گاه تأمین می‌شود یعنی زمانی که جوجه ریزی صورت می‌گیرد اعلام می‌کنند در سامانه بازار گاه می‌توانید خرید کنید، ولی حمل‌ونقل این نهاده با تأخیر یک‌ماهه اتفاق می‌افتد و تأخیر در ترخیص و حمل‌ونقل مشکلی است که در حال حاضر وجود دارد.
ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 28 شهریور، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,624
بازدید ديروز : 17,499
مجموع بازدید : 89,533,475
مهمان: 189
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 190
01. Serinews  - مدير
تبلیغات تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir